HOME | O MNIE | O PATCHWORKACH | KATALOG | GALERIA | ZAMÓWIENIE | KONTAKT | LINKI
Liczba użytkowników online: 1
Złóż zamówienie na własny patchwork
W celu złożenia zamówienia na swój własny patchwork proszę wypełnij poniższy formularz zamówienia. Wszelkie szczegóły techniczne będą uzgodnione indywidualnie. Po złożeniu zamówienia otrzymasz unikatowy 30-znakowy identyfikator Twojego zamówienia, dzęki któremu będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić etap realizacji swojego zamówienia. Korzystaj z tego indentyfikatora w każdej korespondencji dotyczącej zamówienia. Przed złożeniem zamówienia przeczytaj warunki korzystania z usługi

Przejdź do:Formularz zamówieniamenu
Dane kontaktowe
Imię i Nazwisko:

Telefon kontaktowy:

E-mail:

Adres przesyłki:
Informacje o patchworku
Opis zamówienia, wzoru itp.:


Dodatkowa dokumentacja:

Informacje o przesyłce
Paczka ubezpieczona:

Proszę podaj prawidłową odpowiedź: 0 + 8 =
Zakończ


Warunki korzystania z serwisu:menu

Szczegóły płatności:menu

Informacja o cenie patchworku ustalana jest indywidualnie i przekazana Państwu po złożeniu zamówienia i jego wstępnej wycenie. Ponieważ ostateczna cena mocno uzależniona jest od rodzaju patchworka, jego wielkości, użytych materiałow i zamówionego wzoru - wyceny musimy dokonywać indywidualnie dla każdego zamówienia

Do wynegocjowanej ceny należy doliczyć dodatkowo koszty przesyłki pocztowej. Wszystkie przesyłki standardowo są ubezpieczone. Przesyłki pocztowej na Państwa indywidualne życzenie możemy nie ubezpieczać.

Zapłaty za patchwork można dokonywać poprzez:

  • bezpośredni przelew na konto bankowe
  • system PayPal

Aktualnie nie obslugujemy płatności poprzez karty kredytowe


Przesyłkimenu
Przesyłek patchworków w obrębie Polski dokonujemy przez wybranego przez Państwa przewoźnika. Domyślnie jest to Poczta Polska. Domyślnie wszystkie przesyłki są ubezpieczane na kwotę równą uzgodnionej cenie patchworka.


Schemat transakcji:menu

30-to znakowy identyfinator Twojego zamówienia:menu

Po złorzeniu zamówienia otrzymają Państwo w mailu, automatycznie wygenerowany 30-znakowy unikatowy kod zamówienia. Kod ten można będzię używać aby na bierząco sprawdzać stan realizacji zamówienia korzystając ze strony internetowej: http://www.patchworkowo.pl/order_check.php.

W trakcie postępowania prac nad patchworkiem status Państwa zamówienia będzie aktualizowany.


Patchworkowo Marzenny Lew © (2009,2010,2011) - All rights reserved
Wersja strony: 1.0.3
Ostatnia modyfikacja: 2010/06/22